Vajad kogenud ehitusfirmat?

Kui soovid, et sinu ehitusalase probleemiga tegeleksid kogenud ehitajad, kes pakuvad sulle alati täislahendust, siis võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!

icon_widget_image +372 5307 2076 icon_widget_image info@viimistlusehitus.ee

Katuste ehitus ja renoveerimine

  /  Katuste ehitus ja renoveerimine

Katuste ehitus ja renoveerimine

Lame- ja viilkatuste ehitus on olnud üheks meie põhitegevuseks. Renoveerime, soojustame ja paigaldame katustele eterniiti, plekki, kive ja SBS bituumenrullmaterjale.

Katuste ehitus on vastutusrikas ja keeruline ülesanne. Ehitamisel on vaja osata arvestada koormuseid ja kogu hoone tervikut, et vältida probleeme tulevikus

Eterniit ja kivi katused

Tänapäeva eterniit ehk asbestivaba tsementkiudlaineplaat on väga kvaliteetne ja kestev lahendus katusekatteks. Plaatide tootmiseks kasutatakse looduslikult puhtaid materjale: tsementi, vett, lupja, tselluloosi, liiva ja teatud armeerivaid sideaineid.

Tsementkiudplaadid on katusel kondentsivabad, hingavad ja müra summutavad. Need on tulekindlad ega korrodeeru, peavad hästi vastu temperatuuri muutustele ja bioloogilistele mõjudele. Ei takista elektromagneetiliste lainete levikut. Keskmine kestvus on 60-80 aastat.

Plekk-katused

Plekk-katused on üks levinuimaid katusekatteid Eestis. Selle eelisteks on kiire paigaldus, kerge kaal, hea vastupidavus külmumistsüklitele ja soodne hind. Lisaks eelnevale ei jää terava kaldega katustele talvel lund, kuna plekk on libe materjal.

Plekk-katuse pinnakatteid tehakse erinevast materjalist, mis mõjutab kattematerjali vastupidavust ja omadusi

Lamekatused

Teostame katusekatte paigaldust SBS ja PVC rullmaterjalidega. Soojustamisel kasutame mineraalvilla ja vahtpolüstürooli.

Mida me pakume? 

Terviklik ehitusteenus

Oleme juba oma algusaastatest alates võtnud eesmärgiks pakkuda oma klientidele terviklikku ehitusteenust.

See tähendab, et lahendame kliendi mured või soovid täies ulatuses – kaasame ise vajalikud spetsialistid ja organiseerime seadusega nõutava dokumentatsiooni olemasolu. Soovime pakkuda oma klientidele sellega aja ning raha kokkuhoidu ja ka meelerahu.