Meist

Viimistlus ja Ehitus OÜ on tegutsenud 14 aastat, spetsialiseerudes hoonete rekonstrueerimisele ja uute hoonete ehitamisele. Teostame ka eraldiseisvalt üldehitus-, katuse-, fassaadi- ja viimistlustöid.

Ettevõte pakub klientidele terviklikku täisteenust, mille raames teostatakse ekspertiisi, projekteeritakse, taotletakse ehitusluba ja teostatakse ehitustööd koos seadusest tuleneva ehitusdokumentatsiooniga. Ehitise valmimisel taotletakse ka vajalikud kasutusload ning koostatakse muinsuskaitse aruanded.

Meie asjatundlik meeskond leiab igas olukorras tellijale optimaalselt parima lahendi lõpptulemuse saavutamiseks, kas eelmise või uue põlvkonna materjalidega. Viimistlus ja Ehitus OÜ-lt teenuse tellimine tagab kvaliteetse ehitusteenuse. Oleme välja töötanud oma ettevõttesisese projekti juhtimise mudeli ning meie ehitusmeeskond koosneb töötajatest, kelle töökogemus ehitussektoris on üle 10 aasta.

Suurem osa meie klientidest on tänasel hetkel erakliendid, korteriühistud ja keskmise suurusega ettevõtted. Pakume teenust Pärnumaal ja Harjumaal.

Küsi hinnapakkumist ja jõuame koostööni!